Інформаційно-роз'яснювальний захід в Кагарлицькому районному центрі зайнятості

10 3 01 201810 січня 2018 року заступником начальника відділуКагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Юрієм Дмитровичем проведено інформаційно-роз'яснювальний захід в Кагарлицькому районному центрі зайнятості, в ході якого громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, а також про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!” та прочитано лекцію на тему: “Безоплатна передача земельних ділянок, та різниця між земельною ділянкою і земельною часткою (паєм), державна реєстрація земельної ділянки в державному земельному кадастрі”.

Крім того, трьом громадянам надано консультацію з правових питань з приводу: визначення меж земельної ділянки, погашення заборгованості по кредиту та стягнення аліментів.

10 4 01 2018