Проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді

13 02 201813 лютого на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді за участю: начальника управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І., начальника Ржищівського міського відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Журило О.В., начальника Ржищівського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Ярмоківської О.І., завідувача Ржищівською міською державною нотаріальною конторою Отькало С.В. та заступника начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д.

До мобільної точки доступу звернулось 9 осіб по 13 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (4), з питань спадкового права (1), з питань земельного права (2), з питань виконання судових рішень (4), з інших питань (2), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.