Робота мобільної точки доступу у Ставівській та Горохівській сільських радах

12 04 201812 квітня 2018 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Ставівській та Горохівській сільських радах за участю: заступника начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Візьонок Л.В.,

державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Токовенко Н.О.,  в.о. начальника районного відділу ДРАЦС Сукач С.В. та заступника начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д..

До мобільної точки доступу звернулось 24 особи по 26 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (8), з питань сімейного права (6), з питань спадкового права (3), з питань земельного права (1), з питань виконання судових рішень (4), з інших питань (4), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.

Також, вказаною мобільною групою проведено інформаційно-роз'яснювальний захід в Ставівській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів, в ході якого педагогів і учнів 7-10 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги та прочитано лекцію на тему: “Насильство в сім'ї - насильство над дитиною”, “Особливості кримінальної відповідальності і покарання неповнолітніх”, “Дискримінація і упередження” та “Державна реєстрація актів цивільного стану”.

12 04 2018 2