Прийом для громадян с. Кадомка

11 05 201811травня 2018 року в приміщенні Кадомської сільської ради заступник начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовий Юрій Дмитрович провів виїзний прийом для громадян с. Кадомка Кагарлицького району. Під час чого надано консультації правового характеру для 9 громадян, яких цікавили питання, що стосуються переоформлення спадщини, соціальних виплат на дітей, стягнення аліментів, визначення меж земельних ділянок та інші.

Також громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє та роздано населенню інформаційні буклети.

Крім того, 11 травня 2018 року заступником начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Юрієм Дмитровичем проведено інформаційно-роз'яснювальний захід в Кадомській ЗОШ І-ІІ ступенів, в ході якого педагогів і учнів 5-9 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги та прочитано лекцію на тему: “Насильство в сім'ї - насильство над дитиною”, “Дискримінація та упередження”, “Права дитини”.

11 05 2018 2