Проведено роботу мобільної точки доступу у Стайківській сільській раді

24 07 201824 липня 2018 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Стайківській сільській раді за участю:

начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І. державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Токовенко Н.О.,  начальника районного відділу ДРАЦС Косяк П.В. та головного спеціаліста відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Хамка Л.Г.

До мобільної точки доступу звернулось 8 осіб по 9 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (5), з питань спадкового права (1), з питань земельного права (2), з інших питань (1), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.