Проведено роботу мобільної точки доступу у Стрітівській сільській раді

24 07 2018 224 липня 2018 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Стрітівській сільській раді за участю:

начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І. державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Токовенко Н.О., начальника районного відділу ДРАЦС Косяк П.В. та головного спеціаліста відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Хамка Л.Г.
    До мобільної точки доступу звернулось 10 особи по 12 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (7), з питань земельного права (3), з питань спадкового права (2), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.