Проведено роботу мобільної точки доступу

08 7 08 2018 208 серпня 2018 року на виконання Меморандуму про взаємодію та співробітництво від 14.06.2018 року між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області та Головним управлінням Пенсійного фонду

України у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Леонівській та Черняхівській сільських радах за участю: начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І., державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Токовенко Н.О. та начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д.

Під час чого надано для громадян консультації 30 запитаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (16), з питань земельного права (5), з питань виконання рішень суду (6), з питань сімейного права (1), з інших питань (2), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.

08 7 08 2018 1