Проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді

13 09 201813 вересня 2018 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді за участю: начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І.,

в.о.начальника Ржищівського міського відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Головко В.В., начальника Ржищівського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Ярмоківської О.І., консультанта Ржищівської міської державної нотаріальної контори Оберкович Н.М. та начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д..

До мобільної точки доступу звернулось 22 особи по 25 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (13), з питань спадкового права (4), з питань земельного права (4), з сімейних питань (1), з інших питань (3), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.

13 09 2018 2