Проведено роботу мобільної точки доступу у Ліщинській та Шубівських сільських радах

20 09 201820 вересня 2018 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Ліщинській та Шубівських сільських радах за участю: начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І. державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Токовенко Н.О., в.о.начальника районного відділу ДРАЦС Сукач С.В., заступника начальника Кагарлицького районного управління соціального захисту населення Кагарлицької РДА Драпіковської С.В. та головного спеціаліста відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Хамка Л.Г.

До мобільної точки доступу звернулось 15 особи по 16 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (10), з питань земельного права (2), з питань сімейного права (3), з інших цивільних (1), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства.

Присутні під час прийому громадяни були поінформовані про проект «#Я_МАЮ_ПРАВО» та отримали інформаційні роз’яснення з питань порядку безоплатної передачі земельних ділянок, як зареєструвати право власності на земельну ділянку, порядок укладення та розірвання договорів оренди земельної ділянки. Всі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО».

20 09 2018 2