Проведено інформаційно-роз'яснювальний захід

10 10 201810 жовтня 2018 рокуначальником відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Юрієм Дмитровичем в Кагарлицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені В.П. Дашенка проведено інформаційно-роз'яснювальний захід, в ході якого учнів 7, 8 та 9 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Знай свої права дитино!”, “Кібербулінг” та “Булінг в школі”.

Діти були ознайомлені з видами булінгу, статистикою булінгу та домашнього насильства в Україні та світі, причинами та наслідками булінгу, а також дізналися хто із відомих людей стикався із такою вкрай важливою проблемою та як саме подолали ознаки булінгу.
Діти сприйняли захід із цікавістю, соціальний педагог пояснив таку зацікавленість школярів тим, що дана тема є актуальною для дітей такого віку та подана у цікавому сучасному форматі та легко сприймається і запам’ятовується. Після лекції деякі діти ставили особисті запитання, на які була надана вичерпна відповідь. Також дітям було залишено електронну адресу працівника Кагарлицького бюро правової допомоги та було запропоновано задати запитання в електронному форматі — на що школярі охоче погодились.
Серед учнів та вчителів розповсюджено роздатковий тематичний матеріал для школярів, їх батьків та вчителів навчального закладу.

10 10 2018 2

Додаткова інформація