Робоча зустріч

26 10 201826 жовтня 2018 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.Г. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій, покладених на відділ пробації, основним завданням яких буде сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими, проведення із засудженими соціально-виховної роботи та долучення до цієї роботи працівників Кагарлицького бюро, з метою ресоціалізації засуджених.

Після чого забезпечено роботу мобільного пункту та спільно з працівниками вказаного відділу пробації надано консультації правового характеру для 4 громадян, що перебувають на обліку у вказаному відділі, яких цікавили питання, що стосуються переоформлення спадщини,  визначення меж земельної ділянки, сплати аліментів. Під час вказаного заходу для громадян було прочитано лекцію на тему: “Відповідальність за домашнє насильство та булінг”, “Зміни в законодавстві щодо стягнення аліментів”. Також громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, окреслено плани і перспективи на майбутнє, а також про проект «Я маю право». Всі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО» та "Безоплатна правова допомога”.