Правопросвітницький захід в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі

06 02 201905 лютого 2019 рокуначальником відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Ю.Д. в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі, що в м.Ржищів Київської області по вул.Шевченка,93, проведено правопросвітницький захід, в ході студентів 2-3 курсів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Кібербулінг” та “Булінг та його види”, зміни до Кримінального кодексу України, які вступили в силу 11.01.2019 року, а саме вступу нових статей, це ст.126-1 - домашнє насильство, ст.151-2 — примушування до шлюбу, ст.153 — сексуальне насильство, ст.390-1 — невиконання обмежувальних заходів та приписів, а також лекцію на тему - “Виборчі права громадян та способи їх здійснення і захисту”.

Студенти та вчителі були ознайомлені з видами булінгу, статистикою булінгу та домашнього насильства в Україні та світі, причинами та наслідками булінгу, а також дізналися хто із відомих людей стикався із такою вкрай важливою проблемою та як саме подолали ознаки булінгу.

Студенти сприйняли захід із цікавістю, соціальний педагог пояснив таку зацікавленість студентів тим, що дана тема є актуальною для дітей такого віку та подана у цікавому сучасному форматі та легко сприймається і запам’ятовується. Після лекції деякі студенти та вчителі ставили особисті запитання, на які була надана вичерпна відповідь. Також студентам та вчителям було залишено електронну адресу працівника Кагарлицького бюро правової допомоги та було запропоновано задати запитання в електронному форматі — на що вони охоче погодились.

Серед студентів та вчителів розповсюджено роздатковий тематичний матеріал.

06 02 2019 2