Проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді

06 02 2019 305 лютого 2019 року на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді за участю: начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І., начальника Ржищівського міського відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Журило О.В., начальника Ржищівського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Ярмоківської О.І. та начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д..

До мобільної точки доступу звернулось 13 осіб по 15 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (6), з питань земельного права (2), з питань сімейного права (2), з питань житлового права (4), з інших питань (1). Усім присутнім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.

Під час прийому громадяни поінформовані про проект “Я маю право” та отримали роздаткові матеріали з питань вирішення земельних спорів, зокрема буклети за темами: прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно, безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів.

Особливу увагу приділено питанням що стосуються земельного права, а саме: порядку переходу права власності на земельну ділянку при даруванні будинку, оформлення дублікату правоустановчого документу на земельну ділянку при втраті оригіналу, встановлення твердих меж земельної ділянки, порядку передачі у приватну власність земельної ділянки, порядку виділення земельної ділянки працівниками соціальної сфери, визнання спадщини на земельну ділянку відумерлою, порядку відмови від земельної ділянки та передачі її у комунальну власність, погодження меж земельної ділянки між сусідами.

06 02 2019 4