Виїзний прийом громадян

13 6 03 2019 113 березня 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Переселенської сільської ради, що в с.Переселення Кагарлицького району.
До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб по 7 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (4), з питань земельного права (2), з питань сімейного права (1) та з питань земельного права (1).

13 6 03 2019 2
    Усім присутнім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
Під час прийому громадяни поінформовані про проект “Я маю право” та отримали роздаткові матеріали з питань вирішення земельних спорів, зокрема буклети за темами: прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно, безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів.
    Особливу увагу приділено питанням що стосуються земельного права, а саме: порядку переходу права власності на земельну ділянку при даруванні будинку, оформлення дублікату правоустановчого документу на земельну ділянку при втраті оригіналу, встановлення твердих меж земельної ділянки, порядку передачі у приватну власність земельної ділянки, порядку виділення земельної ділянки працівниками соціальної сфери, визнання спадщини на земельну ділянку відумерлою, порядку відмови від земельної ділянки та передачі її у комунальну власність, погодження меж земельної ділянки між сусідами, а також  ознайомлено присутніх про виборчі права громадян та способи їх здійснення і захисту під час підготовки та проведення виборів Президента України 31.03.2019 року.