Проведено роботу мобільної точки доступу

09 04 2019 1009 квітня 2019 року на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Головного територіального управління юстиції у Київській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області, Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу

мобільної точки доступу у Зеленоярівській та Липовецькій сільських радах за участю: заступника начальника Кагарлицького об'єднаного управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Візьонок Л.В., державного виконавця Кагарлицького районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Воронової І.О. та начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д.
    До мобільної точки доступу звернулось 16 осіб по 19 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (12), з питань земельного права (3), з питань сімейного права (2), з питань виконавчого права (1) та з питань житлового права (1), яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства яким надано відповідні консультації в рамках чинного законодавства та роздано інформаційні буклети “Безоплатна правова допомога” та “Я маю право!”.
    Особливу увагу приділено питанням що стосуються земельного права, а саме: порядку переходу права власності на земельну ділянку при даруванні будинку, оформлення дублікату правоустановчого документу на земельну ділянку при втраті оригіналу, встановлення твердих меж земельної ділянки, порядку передачі у приватну власність земельної ділянки, порядку виділення земельної ділянки працівниками соціальної сфери, визнання спадщини на земельну ділянку відумерлою, порядку відмови від земельної ділянки та передачі її у комунальну власність, погодження меж земельної ділянки між сусідами, а також ознайомлено присутніх про проект Міністерства юстиції “Відповідальне батьківство” та про виборчі права громадян та способи їх здійснення і захисту під час підготовки та проведення другого туру виборів Президента України 21.04.2019 року.

09 04 2019 1109 04 2019 12