Шановні автовласники!

З метою уникнення будь-яких непорозумінь при зверненні в Територіальний сервісний центр, надаємо роз’яснення з приводу реєстрації (перереєстрації) та зняття з обліку Ваших власних транспортних засобів та таких, що використовуються Вами на законних підставах по дорученню.

По-перше: відповідно до вимог ст. 34 Закону України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 року № 3353-ХІІ власники транспортних засобів та особи, які використовують їх на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання, митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

Детальніше...

Автомобіль потрібно перереєструвати, якщо на нього встановлено газобалонне обладнання

22 02 2016Регіональний сервісний центр МВС в Київській області нагадує всім автовласникам, котрі мають думку встановити або вже встановили на свій автомобіль газобалонне обладнання(ГБО), що такий факт обов’язково повинен бути зазначений в свідоцтві про реєстрацію автомобіля.

Детальніше...

УВАГА! Змінено банківські реквізити для оплати бланків протоколів перевірки технічного стану колісних транспортних засобів (ОТК)

10 02 2016Регіональний сервісний центр МВС в Київській області звертається до всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють проведення обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів на території Київської області, що у зв’язку зі зміною банківських реквізитів, необхідно проводити оплату за бланки протоколів ОТК на нові реквізити:

Детальніше...

«Купівля» автомобіля за генеральною довіреністю: ризикуєте залишитися ошуканим

02 02 2016Регіональний сервісний центр МВС в Київській області нагадує всім громадянам, що «купуючи» автомобіль за генеральною довіреністю Ви ризикуєте залишитися без свого «залізного коня».

Варто зазначити, що при «купівлі» автомобіля за генеральною довіреністю ніякої купівлі-продажу не відбувається і тому власником автомобіля залишається продавець, Ви ж отримуєте його тільки для користування і розпорядження, але ніяк не у власність.

Детальніше...

Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом не скасовано!

29 4 01 2016Днями в засобах масової інформації з’явилася інформація про те, що медичну довідку для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів скасовано.

У газеті «Урядовий кур’єр» від 20.01.2016 за № 11 опубліковано повідомлення Державної регуляторної служби України про те, що на підставі частини сьомої статті 28 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності з 7 січня 2016 року зупинено дію пункту 2.1 спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 31.03.2013 року № 65/80 та абзацу 3 пункту 1.6 затвердженого цим наказом Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

Детальніше...

Додаткова інформація