ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ СВЯТ

30 12 2020Новий рік - це свято, яке відзначають не лише вдома, а й у трудових колективах, на підприємствах та організація а також у дошкільних та навчальних закладах. Отже щоб не трапилось біди запам’ятайте, під час проведення новорічних свят:

Детальніше...

Правила використання піротехнічних виробів

Традиційно, у грудні українські крамниці наповнюються новорічною атрибутикою, зокрема піротехнічними виробами. Яскраві обгортки та перед святковий настрій спонукають громадян купувати численні петарди, салюти та феєрверки. Проте трапляється так, що замість очікуваних веселощів, людина може отримати травми. Тож, з метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів, рятувальники Кагарлицький РС ГУ ДСНС України у Київській області нагадують елементарні правила безпечного їх використання:

Детальніше...

Пожежа в с. Мирівка

28 12 202028 грудня о 08:12 до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: с. Мирівка вул. Гагаріна 58

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Детальніше...

Загорання житлового будинку в с. Шубівка

20 12 202020 грудня о 05:40 год. до оперативно-диспетчерського Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Шубівка  вул. Зарічна, 37.

До місця виклику направлено рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Кагарлик. По прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить крівля та перекриття житлового будинку. Пожежу локалізовано о 06:50 та повністю ліквідовано о 07:45.

Детальніше...

Правила безпеки у Новорічні свята

17 12 2020Незабаром новорічні свята. Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі громадян прикрасять новорічні ялинки – невід’ємний атрибут цього свята.

Зважаючи на те, що зазвичай під час новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе всім безпечно провести новорічні та різдвяні свята.

Детальніше...

Пожежа в м. Кагарлик

10 12 202010 грудня о 07:30 год. до оперативно–диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: м.Кагарликвул.Столична 13.

На місце виклику було направлено черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Детальніше...

Шановні абітурієнти! Розпочинається вступна кампанія до ВНЗ системи ДСНС України

19 11 2020Кагарлицький РС ГУ ДСНС України у Київській області запрошує Вас на навчання до провідних вищих навчальних закладів ДСНС України.

Відбір проводиться до:

• Національного університету цивільного захистуУкраїни (м. Харків);http://www.nuczu.edu.ua/ukr/

• Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси);  https://chipb.dsns.gov.ua/

Детальніше...

Пожежа в селі Стрітівка

10 11 202010 листопада 2020 року о 23:38 на ПЗЧ 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: Кагарлицький р-н., с. Стрітівка, вул Нова, 26. По прибуттю розвідкою встановлено, що в будинку знаходиться тіло власниці житлового будинку 1935 року народження. Силами 7 працівників 19-ДПРЧ м. Кагарлик пожежу локалізовано о 00:35 та ліквідовано в 01:55. Причина пожежі встановлюється.

Правила пожежної безпеки вдома для дітей

03 11 2020 3Дані правила пожежної безпеки розроблені для дітей при їх перебуванні вдома, в житловому будинку або квартирі з метою запобігання виникнення пожежонебезпечних ситуацій. Дані правила пожежної безпеки в будинку (квартирі) для дітей визначають правила поведінки дітей та їх дії під час пожежі будинку на кухні, в спальні (житловій кімнаті), у вітальні.

Детальніше...

Додаткова інформація