Урок для учнів

15 11 201915 листопада в рамках проведення Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності рятувальники Кагарлицького РС завітали в гості до учнів Кагарлицького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей. Рятувальники провели бесіду з учнями щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.

Детальніше...

Рятувальники Кагарлицького РС завітали в гості до учнів ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

14 2 11 201914 листопада, в рамках проведення Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності рятувальники Кагарлицького РС завітали в гості до учнів ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. Рятувальники провели бесіду з учнями, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.

Також учням було наголошено про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Урок для учнів Ставівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

13 листопада в рамках проведення Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності рятувальники Кагарлицького РС завітали в гості до учнів випускного класу Ставівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Рятувальники провели бесіду з учнями щодо вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС, про плюси та переваги служби.

Детальніше...

На території Кагарлицького району за минулий тиждень виникло 3 пожежі

5 листопада близько 10 години вечора сталося загорання крівлі приватної господарчої будівлі в с. Горохове. За 15 хвилин після повідомлення про пожежу рятувальники були на місці події та ще за 20 повністю ліквідували загорання. Внаслідок пожежі пошкоджено 15м2 крівлі. Ймовірної причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

Детальніше...

Екскурсія для дітей

12 11 201912 листопада в рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до рятувальників 19-ї  Державної пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали діти.

Розпочався захід з огляду пожежно-рятувального підрозділу. Дітлахи оглянули пожежно-рятувальне спорядження, що є на озброєнні у рятувальників.

Детальніше...

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

Під час осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Основним причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані.

Детальніше...

Зустріч із студентами Ржищівського гуманітарного коледжу

09 11 201908 листопада в рамках проведення Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності рятувальники Кагарлицького РС завітали в гості до студентів Ржищівського гуманітарного коледжу. Рятувальники провели бесіду з студентами щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.

Детальніше...

Проведено урок для школярів

06 11 201906 листопада в рамках проведення Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності рятувальники Кагарлицького РС завітали в гості до учнів 8-го класу Кагарлицької ЗОШ № 2. Рятувальники провели бесіду з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.

Детальніше...

Проведено роз'яснювальну роботу

01 11 201901 листопада працівниками Кагарлицького РС проведено роз’яснювальну роботу з Центрами надання адміністративних послуг та з суб’єктами господарювання про проведення консультацій через Консультативні центри ДСНС та щодо можливості надання до ДСНС декларацій у електронному вигляді.

Детальніше...

Додаткова інформація