Проведено інструктаж з головами виборчих дільниць

12 10 202012 жовтня 2020 року інспекторським складом Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено інструктаж з головами виборчих дільниць, які знаходяться на території Кагарлицького району, місць розташування виборчих дільниць.

Детальніше...

Як захистити оселю від пожежі?

Проблема пожеж — їх пізно помічають і починають тушити, але самостійно боротися з полум’ям вже складно. Навіть в такому випадку, потрібно знати перші дії при виникненні пожежі, щоб уникнути прикрих випадків та значних матеріальних збитків.

Навіть якщо господарі вдома, то пожежа може розпочатися в іншій кімнаті, або вночі, коли всі сплять. До того ж, далеко не у всіх вдома є засоби для приборкання вогню. Для полум’я достатньо приблизно 20-25 хвилин, аби згоріла ціла кімната, тому важливі перші дії гасіння пожежі. Ось перелік порад та дій, щоб уникнути наслідків пожежі.

Детальніше...

Про пожежну безпеку на виборчих дільницях

25 жовтня 2020 року громадяни держави будуть приймати участь у проведенні місцевих виборів депутатів. Останні в переважній більшості будуть розміщуватися на об’єктах соціально-культурного призначення (будинки культури, школи та інші громадські будівлі). Враховуючи це, до вище вказаних об’єктів  особливе ставлення, адже йдеться про безпеку громадян. Такий крок був обумовлений часом, адже якщо про пожежну безпеку подбати завчасно, то в період виборів буде все гаразд, а керівники виборчих дільниць зможуть привести у нормальний протипожежний стан об’єкти, або ж у випадку неможливого усунення недоліків зможуть перенести виборчу дільницю у більш безпечне в пожежному розумінні слова місце.

Детальніше...

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

01 10 2020 3З метою належного стану пожежної безпеки в навчальних закладах Кагарлицький РС ГУ ДСНС України у Київській області вирішив зробити підбірку правил з нормативно-правових актів, яких повинні дотримуватися навчальні заклади всіх типів і форм власності:
– В кожному такому закладі їх керівники з метою забезпечення протипожежного режиму зобов’язані призначити відповідальних осіб за пожежну безпеку;

Детальніше...

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

01 10 2020 2Основні причини від яких виникають пожежі – перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Щоб такого не трапилося, необхідно суворо дотримуватися встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів. 

Це слід виконувати кожному:
• Слід вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;
• категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів;

Детальніше...

Забезпечення пожежної безпеки в лікувально-профілактичних закладах

01 10 2020Пожежі на об’єктах лікувально-профілактичних закладів (далі — ЛПЗ) дуже складні щодо проведення евакуації людей, які можуть перебувати у важкому стані.

Пожежна безпека як складова охорони праці в медичній галузі

В установах Міністерства охорони здоров’я кількість пожеж є досить великою (до 100 випадків щорічно), завдані ними матеріальні збитки сягають 400 тисяч гривень. Основними причинами пожеж є невиконання керівниками та посадовими особами цих закладів своїх обов’язків із забезпечення протипожежного захисту підвідомчих об’єктів та ігнорування встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

Детальніше...

Оперативна інформація про надзвичайні ситуації станом на 26 вересня

26 09 2020 226 вересня о 15:30 до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу за адресою: м. Кагарлик, вул. Богдана Хмельницького.

На місце пожежі терміново було направлено рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

По прибуттю було встановлено, що горить трав’яний настил.

Пожежу локалізовано о 15:57, повністю ліквідовано о 16:26.

Детальніше...

Оперативна інформація про надзвичайні ситуації станом на 25 вересня

26 09 202025 вересня о 12:05 год. до оперативно–диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання трявяного настилу за адресою с.Слобода вул. Площа Слави.

На місце виклику було направлено черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горить травяний настил та гілля орієнтовно на площі 0.015 га.

Пожежу було локалізовано о 12 год 25 хв на площі 0.015га та повністю ліквідовано о 12:48. Причина пожежі наразі встановлюється.

Оперативна інформація про надзвичайні ситуації станом на 24 вересня

25 09 2020 224 вересня о 12:52 год. до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу за адресою Кагарлицький район, с. Очеретяне, вул. Новікова.

На виклик терміново було направлено рятувальників  19-ДПРЧ м. Кагарлик.

По прибуттю було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 1 га.

Детальніше...

Додаткова інформація