Оперативна інформація про надзвичайні ситуації станом на 25 травня

25 05 202025 травня о 05:50 до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Кагарлицький район, с.Зелений Яр вул. Польова 157.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Детальніше...

Правила безпеки під час перебування на водних об'єктах
Заходи безпеки при купанні

  • Купатися краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

  • Плавати у воді можна не більше 20 хвилин, причому цей час слід збільшувати поступово, починаючи з 3-5 хвилин.

  • Не можна пірнати у воду після тривалого перебування на сонці. При різкому охолодженні у  воді  настає рефлекторне  скорочення  м'язів,  що спричиняє припинення дихання.

    Детальніше...

Як уберегтися від удару блискавки

22 05 2020 3Ураження блискавкою досить не часте явище. Воно складає десятимільйонну долю ризику. Але нинішнього року вже зафіксовані кілька випадків.

Щоб знизити ризик під час грози на відкритій місцевості не можна ховатися під високі дерева, особливо поодинокі. Що цікаво: найбільш небезпечними з них є дуб, тополя, ялина та сосна.

Детальніше...

Правила пожежної безпеки на відкритий території

  • Багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду. Пам'ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розкладати багаття в лісі.

  • Вкрай небезпечним є відвідувати хвойні насадження при п'ятому класі пожежної небезпеки.

  • Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях та заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.

  • Забороняється палити,  кидати у лісі,  на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.

  • Помітивши найменше розповсюдження вогню негайно телефонуйте до служби порятунку «101»!

Детальніше...

Дії під час виявлення вибухонебезпечних-предметів:

22 05 2020 2- якщо ви виявили вибухонебезпечний чи просто підозрілий предмет - негайно повідомте місцеві органи влади та за телефонами 101 та 102.

Навіть якщо ви не впевнені, що цей предмет небезпечний - краще перестрахуватися.

Адже запобігти краще, ніж ліквідовувати наслідки. Окрім того, треба дочекатися приїзду спеціальних служб, щоб точно вказати місце та обставини виявлення.

Детальніше...

Пам'ятка населенню при укусах отруйних плазунів, бджіл  та ос

22 05 2020У подорожі не виключена можливість зустрічі з отруйною змією. Укус змії може мати дуже серйозні наслідки, тому що отрута швидко вражає життєво важливі системи організму людини - серцево-судинну, кровотворну, нервову. У вкушеного вже через півгодини наступають загальні ознаки отруєння: слабість, головний біль, блювота, задишка, запаморочення, з'являється набряклість тканин, запалення лімфатичних вузлів.

Детальніше...

Правила поведінки під час прогулянки у лісі

22 05 2020 10Запам'ятовуйте орієнтири під час руху у лісі. Щоб не заблукати  лишайте примітки. Без зорових орієнтирів людина в лісі починає кружляти.

Виберіть місце для вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без догляду. Не загашене вогнище може бути причиною лісової пожежі.

Детальніше...

ВІДПРАЦЮВАННЯ НОРМАТИВУ

19 05 202019 травня 2020 року в 20 ДПРЧ м. Ржищів 4 ДПРЗ ГУДСНС України у Київській області згідно графіку занять та з метою покращення професійної майстерності рятувальників було проведено заняття із СФП №3.3«Змотування рятувальної мотузки (30 м) в клубок».

Правила поведінки у натовпі

15 05 2020 6Щоб повернутися з масового заходу неушкодженим, необхідно знати, як поводити себе у натовпі.

Правила поведінки у натовпі:

1. Уникати великих скупчень людей.

2. Під час масових заворушень намагайтеся обійти натовп, щоб не потрапити під дії співробітників спецпідрозділу.

Детальніше...

Додаткова інформація