Зустріч з учнями 5-го класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім В.П. Дашенка

09 10 201709 жовтня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено зустріч з учнями 5-го класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім В.П. Дашенка та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі та про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Детальніше...

Пожежі на території Кагарлицького району

В період з 02.10 по 08.10 на території Кагарлицького району виникло 4 пожежі.

02 жовтня рятувальник ліквідували пожежу житлового будинку в с. Шубівка та трав'яного настилу в с. Горохове.

04 жовтня через необережне поводження з вогнем власником будинку загорівся матрац із ліжком, завдяким оперативним діям рятувальників вдалося врятувати житловий будинок в м. Кагарлик.

05 жовтня рятувальники м. Кагарлик та м. Ржищів ліквідували загорання житлового будинку в с. Б.Щучика.

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

З метою зменшення кількості пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Київської області надсилаємо дану експрес-інформацію для інформування працівників та проведення роз’яснювальної роботи в трудових колективах.

Спалювання сухих рослинних залишків – небезпека для життя, здоров’я людини та навколишнього природного середовища.

Детальніше...

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів Халчанської ЗОШ

21 09 201721 вересня 2017 року співробітниками Кагарлицького районного сектору провели акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів Халчанської ЗОШ та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі.Також було наголошено про дії у разі виявлення ВНП.

Детальніше...

Акція для учнів Мирівської ЗОШ

19 09 201719 вересня 2017 року співробітниками Кагарлицького районного сектору провели акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів Мирівської ЗОШ та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі.

Детальніше...

Рейд по лісових масивах

18 09 201718 вересня рятувальники Кагарлицького району провели рейд по лісових масивах.

Рятувальники провели профілактичну роботу з «гостями» лісу, адже саме від людського фактору найчастіше виникають загоряння: чи то розпалене і непогашене після відпочинку багаття, кинутий недопалок чи сірник,- достатньо однієї іскри, щоб вигоріло сотні квадратних метрів лісових насаджень.

Детальніше...

Зустріч з учнями

11 09 201711 вересня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено зустріч з учнями 3-го класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі та про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Детальніше...

Зустріч з учнями

08 09 201708 вересня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності співробітниками Кагарлицького районного сектору проведено зустріч з учнями 2-го класу Кагарлицького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей та нагадали дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки до яких призводять пожежі та про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Детальніше...

Проведені спеціальні об’єктові тренування

07 09 20177вересня працівниками Кагарлицького РС спільно із персоналом ПСК «Кагарлицький ринок» проведені спеціальні об’єктові тренування на тему «Ліквідація наслідків загорання в торгівельних рядах ринку».

Детальніше...

Додаткова інформація