Зустріч з учнями Переселенської ЗОШ

 

21 7 05 2019В зв’язку із значним збільшенням пожеж та з метою проведення акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» 21 травня рятувальники Кагарлицького районного сектору провели зустріч з учнями Переселенської ЗОШ на якій наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.

Детальніше...

Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

 21 2 05 201920 травня в селі Новосілки, начальником караулу 20-ДПРЧ м. Ржищів 4-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів) старшим лейтенантом служби цивільного захисту Ігорем Кутюком та представником Новосіловської сільскої ради, було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання.

Під час відпрацювання проведено перевірку протипожежного водопостачання села та огляди приватних житлових будинків осіб, що опинилися в складних життєвих умовах та потребують соціальної підтримки.

Детальніше...

Пожежно-профілактичне відпрацювання Мирівської сільської ради

17 05 201917 травня працівники Кагарлицького РС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Мирівської сільської ради. Рятувальники здійснили подвірні обходи житлових будинків, звернувши увагу їх власників на стан утримання електроприладів. Нагадали господарям правила пожежної безпеки в побуті з метою недопущення виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі.

Детальніше...

Зустріч звихованцями ДНЗ Теремок с.Мирівка

15 05 2019В зв’язку із значним збільшенням пожеж та з метою проведення акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 15 травня рятувальники Кагарлицького районного сектору провели зустріч звихованцями ДНЗ Теремок с.Мирівка, на якій наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі. Також учням було наголошено про правила поводження у разі виявлення підозрілих предметів.

Обстеження лісових масивів

13 05 201913 травня інспекторський склад Кагарлицького РС спільно з представниками ДП «Ржищівський лісгосп» продовжують обстеження лісових масивів, лісо-паркових зон, місця відпочинку в природних екосистемах з метою виявлення порушників правил пожежної безпеки в екосистемах та проведення інструктажів відпочиваючим, щодо поводження та забезпечення пожежної безпеки в лісових масивах.

Детальніше...

Недопусти пожежі в лісі

07 05 2019Ліс гостинно зустрічає всіх, хто шукає в ньому відпочинку, проте, він вимагає дбайливого до себе ставлення. Розумне користування дарами природи — невід’ємне право людини. Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого.

Детальніше...

Обстеження лісових масивів

03 2 05 201903 травня інспекторський склад Кагарлицького РС спільно з представниками ДП «Ржищівський лісгосп» здійснили обстеження лісових масивів, лісо-паркових зон, місця відпочинку в природних екосистемах з метою виявлення порушників правил пожежної безпеки в екосистемах та проведення інструктажів відпочиваючим, щодо поводження

Детальніше...

У Кагарлицькому районі проведено дводенні командно-штабні навчання

24 10 04 201923 - 24 квітня 2019 року, відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2019 рік» було проведено дводенні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у Кагарлицькому районі за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кагарлицького району щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру».

Детальніше...

Кагарлицький РС нагадує про правила пожежної безпеки під час святкування Великодніх свят!

23 04 2019Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з Богослужінням та освяченням Великодніх страв, а й з масовим використанням відкритого вогню зокрема свічок і лампадок.

Відтак, аби Великдень не залишився трагедією, Кагарлицький районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян з проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Детальніше...

Додаткова інформація