Проведено спеціальне об’єктове тренування в Кагарлицькому КЖЕП

28 01 2020Відповідно План - графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань у Кагарлицькому районі та з метою набуття практичних навичок у користуванні первинними засобами пожежогасіння, Кагарлицьким районним сектором 28.01.2020 р. було проведено спеціальне об’єктове тренування в Кагарлицькому КЖЕП.

Детальніше...

Проведено спеціальне об’єктове тренування в Кагарлицькому відділенні поліції

27 01 2020 10Відповідно План - графіку проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань у Кагарлицькому районі та з метою набуття практичних навичок у користуванні первинними засобами пожежогасіння, Кагарлицьким районним сектором 27.01.2020р було проведено спеціальне об’єктове тренування в Кагарлицькому відділенні поліції Обухівського відділу ГУ НП в Київській області. 

Детальніше...

Здійснено позапланову перевірку навчальних закладів в с. Бурти та Кадомка

26 01 202024 січня рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ «ВЕСЕЛИНКА», загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Бурти та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кадомка, Кагарлицький район. У дошкільному навчальному закладі та школах було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень cадочка та шкіл, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Детальніше...

Заходи в рамках громадської акції«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

23 січня в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» інспекторський склад Кагарлицького районного сектору завітали доДНЗ «ЖУРАВОНЬКА» та Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Черняхівка. Під час проведення заходу було проведено учбову евакуацію дітей та педагогічного складу навчального закладу, після чого з підростаючим поколінням було проведено бесіду на предмет дотримання ними правил пожежної безпеки в побуті та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Здійснено позапланову перевірку

23 2 01 202023 січня рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ «ЖУРАВОНЬКА» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Черняхів, Кагарлицький район . У дошкільному навчальному закладі та школі було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним

Детальніше...

Здійснено перевірку навчальних закладів в с. Слобода

22 01 202022 січня інспекторським складом Кагарлицького районного сектору здійснено перевірку Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та закладу дошкільної освіти «Фіалочка» села Слободи.

Рятувальники перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані евакуаційних шляхів,

Детальніше...

Навчальні заходи в Шубівській школі

21 01 2020 320 січня в рамках громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» інспекторський склад Кагарлицького районного сектору завітали до Шубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Шубівка. Під час проведення заходу було проведено учбову евакуацію дітей та педагогічного складу навчального закладу,

Детальніше...

Здійснено позапланову перевірку ДНЗ «ЧЕБУРАШКА» та Шубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

21 01 202020 січня рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ «ЧЕБУРАШКА» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Шубівка, Кагарлицький район. У дошкільному навчальному закладі та школі було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем,

Детальніше...

Здійснено позапланову перевірку ДНЗ «ЯБЛУНЬКА»

20 01 2020 317 січня рятувальниками Кагарлицького районного сектору було здійснено позапланову перевірку ДНЗ «ЯБЛУНЬКА» та загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, село Великі Пріцьки Київська область, Кагарлицький район. У дошкільному навчальному закладі було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень cадочка, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Детальніше...

Додаткова інформація