Стан надзвичайних ситуацій станом на 30 березня

31 03 2020 230 березня о 16:20 до оперативно-диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку в с. Землянка на вулиці Гагаріна.

На місце події виїхали рятувальники 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Детальніше...

Встановлено тимчасовий пункт для прийому та медичного розподілення хворих на коронавірус

29 03 2020 229 березня біля поліклінічного відділення Кагарлицької центральної районної лікарні напнули намет. В ньому облаштовано тимчасовий пункт прийому та скринінгового медичного розподілення хворих на коронавірус.

Зроблено це відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням кронавірусної хвороби COVID-19 Віктора Ляшка.

Стан надзвичайних ситуацій станом на 29 березня

29 03 202029 березня о 21:21 до оперативно–диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання трявяного настилу за адресою м.Кагарлик вул.Героїв Крут.

На місце виклику було направлено черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Детальніше...

Стан надзвичайних ситуацій станом на 28 березня

28 03 2020 428 березня 2020 року о 20 год.30 хв. на пункт зв’язку 19-ДПРЧм. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в с.Кузьминці по вул. Садова.

На гасіння пожежі 20 год.31 хв. виїхав черговий караул 20-ДПРЧ м. Ржищів у складі 5чол.

Детальніше...

Стан надзвичайних ситуацій станом на 27 березня

28 03 202027 березня о 15:20 до оперативно–диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в м.Кагарлик вул.. Білоцерківська.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Детальніше...

Стан надзвичайних ситуацій станом на 26 березня

26 03 2020 326 березня о 12:45 до оперативно–диспетчерської служби Кагарлицького району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в с. Черняхів вул. Освітянська.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горить трав’яний настил на площі 0,01га.

Пожежу локалізовано о 13:35 та повністю ліквідовано о 14:20. Причина пожежі наразі встановлюється.

Детальніше...

Заходи пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

26 03 2020 2У зв’язку з настанням весняно-літнього періоду, підвищенням температури навколишнього середовища, щорічно відзначається збільшення кількості пожеж. Як правило, в цей період відбувається прибирання територій та приватних домоволодінь. Внаслідок чого громадяни несанкціоновано спалюють суху рослинність та сміття.
З метою недопущення трагедії, слід звернути особливу увагу на дотримання наступних вимог пожежної безпеки:

Детальніше...

Не пали траву-там живуть!

У зв’язку із підвищенням температурних показників, почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі. Кагарлицький районний сектор закликає мешканців району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Детальніше...

Чим небезпечне горіння сміттєзвалищ?

26 03 2020Більшість людей, щоденно позбавляючись сміття, впевнені, що воно відправляється в паралельний Всесвіт. Та сміття нікуди не зникає: воно їде на найближче звалище в декількох кілометрах від вашого будинку. На цьому ваші відносини зі сміттям не закінчуються. Відходи повертаються до нас бумерангом у вигляді небезпечних речовин.Існує багато шляхів, якими сміття повертається в наше життя. Наприклад, стічні води та атмосферні опади, потрапляючи на територію звалища перетворюються на так званий «звалищний фільтрат», що потрапляє у джерела постачання води.

Детальніше...

Додаткова інформація