Екскурсія учнів 1 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

19 09 201919 вересня в рамках акції  "Запобігти. Врятувати. Допомогти." до рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Кагарлик, завітали учні 1-го класу Кагарлицької загальноосвітньої школи №3.

Під час знайомства, рятувальники розповіли школярам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та що робити для її запобігання.

Детальніше...

До Дня рятівника

17 09 2019 5З нагоди відзначення 17 вересня - Дня Рятівника в Кагарлицькому РС було проведено святкову нараду. До Рятувальників в гості завітали керівники міста, району та підприємств, але не просто завітали, а з подарунками та подяками, якими відзначили кращих працівників ДСНС Кагарлицького гарнізону.

Детальніше...

Навчальна екскурсія для учнів

13 09 201912 вересня до рятувальників в гості завітали учні Кагарлицького НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей". Рятувальники Кагарлицького районного сектору провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», на якій показали дітям пожежну техніку та технічне обладнання, яке використовується для ліквідації пожеж та НС, наголосили дітям про заборону користування сірниками, про наслідки до яких призводять пожежі та як діяти коли опинилися в осередку пожежі.

Детальніше...

Веселі вихідні!

11 09 2019Незважаючи на усі застереження та прохання рятувальників люди відверто нехтують усіма попередженнями внаслідок чого виникають пожежі трав’яного настилу, які переростають у масштабні пожежі скирт соломи, господарчих будівель, житлових будинків, лісів, тощо.

Детальніше...

ДСНС інформує

10 09 2019 3З метою зменшення кількості пожеж в екосистемах, загибелі та травмування людей на них на території Київської області надсилаємо дану експрес-інформацію для інформування працівників та проведення роз’яснювальної роботи в трудових колективах. Адже спалювання сухих рослинних залишків – небезпека для життя, здоров’я людини та навколишнього природного середовища.

Детальніше...

        Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання

23 7 08 201923 серпня 2019 року інспекторським складом Кагарлицького РС було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Горохуватської сільської ради.

Під час відпрацювання проведено перевірку

Детальніше...

Інформація про пожежу

31 16 07 201931 липня 2019 року о 16 год. 12 хв. на пункт зв’язку 19-ДПРЧ м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання приватного гаражу за адресою Кагарлицький район, с. Балико-Щучинка вул. Гагаріна, 8.

На гасіння пожежі о 16 год. 14 хв. виїхав черговий караул 20 ДПРЧ      м. Ржищів у складі 3чол., та черговий караул 19 ДПРЧ м. Кагарлик у складі 2 чол.

Детальніше...

Про стан надзвичайних ситуацій в районі

За минулий тиждень у період з 15 липня на території Кагарлицького району виникло 7 пожеж:

17 липня рятувальники ліквідовували загорання соломи в с. Шубівка внаслідок ймовірного підпалу та в цей же час друге рятувальне відділення пожежно-рятувальної частини ліквідовувало загорання будинку в м. Кагарлик.

Детальніше...

Пожежно-профілактичне відпрацювання Буртівської сільської ради

25 07 201924 липня працівники Кагарлицького РС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Буртівської сільської ради.

Рятувальники здійснили подвірні обходи житлових будинків, звернувши увагу їх власників на стан утримання електроприладів. Нагадали господарям правила пожежної безпеки в побуті з метою недопущення виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі.

Детальніше...

Додаткова інформація