Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує додатковий набір на навчання

04 10 2019ДСНС України повідомляє, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності оголошує додатковий набір на навчання на денну та заочну форму здобуття освіти ступеня магістра за спеціальностями:

053 Психологія;
073 Менеджмент;
122 Комп’ютерні науки;
125 Кібербезпека.

Вступники, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності повинні обов’язково зареєструватися в Університеті для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (іспит проводиться Українським центром оцінювання якості освіти 05 листопада 2019 року). Реєстрація в Університеті розпочинається 07 жовтня та закінчується о 17.00 годині 15 жовтня.

Вступники, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю, повинні обов’язково скласти додаткове вступне випробування в Університеті.

Реєстрація для складання додаткового вступного випробування розпочинається 01 жовтня та закінчується о 17.00 годині 09 жовтня.

Додаткові вступні випробування за зазначеними вище спеціальностями будуть проводитись в Університеті з 10 жовтня до 11 жовтня згідно з розкладом.

Реєстрація вступників для участі у конкурсному відборі за зазначеними вище спеціальностями розпочинається 15 жовтня та закінчується о 17.00 годині 22 листопада (денна та заочна форми).

Фахові вступні випробування проводяться згідно розкладу з 25 листопада до 27 листопада. Зарахування на навчання – 30 листопада 2019 року.

Додаткова інформація