Рятувальники Кагарлицького району проводять інформування населення

02 04 2020 3З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19, активізації інформаційно - роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів, рятувальники Кагарлицького району на транспортному засобі із сигнально-гучномовним пристроєм з першого для карантину доводять до населення міста Кагарлик та міста Ржищів повідомлення наступного змісту:

«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метра та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх yciм необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання ycix особистих та загальних заходів безпеки є протадією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність — рятує життя!».

Маршрут прокладається вулицями з найбільшим скупченням людей. Співробітники ДСНС сподіваються, що така профілактична робота допоможе зменшити розповсюдження даного вірусу та зберегти життя та здоров’я людей.