Кагарлицький районний сектор інформує!

07 04 2017Святкування Великодня одне з найсвітліших християнських свят нашої країни. Це свято традиційно пов’язане не лише з великою відправою християнських служб та посвяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Так 05.04.2016 року співробітниками Кагарлицького РС була проведена зустріч з настоятелями культових споруд Кагарлицького району, для того, щоб нагадати про дотриманням вимог пожежної безпеки культових споруд християнської конфесії.

Під час зустрічі співробітники Кагарлицького районного сектору в першу чергу звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, звільнення шляхів евакуації від загромадження та відповідність електромережі безпечній експлуатації.

Для того, щоб свята пройшли без надзвичайних подій, Кагарлицький районний сектор звертається до настоятелів і прихожан з проханням дотримуватися вимог пожежної безпеки, звертаючи особливу увагу саме на обережність під час проведення богослужінь і просить вжити всіх можливих заходів, щоб запобігти виникненню пожежі.

07 2 04 2017

Додаткова інформація