Пожежи у період з 03.04.17р. по 09.04.17р.

За минулий тиждень у період з 03.04.17р. по 09.04.17р. рятувальний підрозділ Кагарлицького району виїзджав на гасіння чотирнадцяти пожеж.

Всі пожежі виникли через зухвалість громадян, які підпалюючи сухе листя та сміття не контролюють їх горінння або навмисно підпалюють та залишають без нагляду полум’я.

Так через свідоме спалювання громадянами залишків сухої рослинності та сміття на території Кагарлицького району вигоріло близько 3 га трав’яного настилу та 2 господарчі будівлі.

Кагарлицький РС вкотре нагадує, що штрафні санкції за спалювання сухої рослинності та її залишків встановлені в розмірі від 5100 до 8500 гривень або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років (частина 1 ст. 245 КК України).

07 квітня внаслідок підпалу згоріла дитяча коляска в м. Кагарлик по вул. Столичній 11, під’їзд будинку був повністю задимлений, на щастя ніхто не постраждав.