Загорання декількох будинків в с. Панікарча

29 04 201729 квітня 2017р. о 05 год ранку до 20-ДПРЧ м. Ржищів надійшло повідомлення про загорання декількох будинків в с. Панікарча. На місце події направлено рятувальний підрозділ м. Ржищів. Рятувальники прибуло до місця події за 20хв., на момент прибуття вогнем охоплено крівлю житлового будинку, 2 господарчі будівлі та ще один житловий будинок.

Одразу прийнято рішення залучити на допомогу рятувальний підрозділ у складі 2-ох відділень м. Кагарлик. Ускладнював гасіння пожежі сильний вітер та відсутність водоймища для забору води рятувальною технікою. Загасити пожежу та уникнути розповсюдження вогню по всій вулиці с. Панікарча вдалося залучивши 3 одиниці рятувальної техніки та особовий склад Кагарлицького РС, 19-ДПРЧ м. Кагарлик, 20-ДПРЧ м. Ржищів у складі 25 чоловік.

17 год 50 хв до 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання приватної господарчої будівлі в м. Кагарлик. Рятувальники прибули до місця події за 5 хв. На момент прибуття вогнем охоплена дерев’яна господарча будівля по всій площі 12м2. Рятувальники тільки приступили до гасіння пожежі, як надійшло повідомлення диспетчеру 19-ДПРЧ м. кагарлик про загорання приватної господарчої будівлі в с. Черняхів. Одразу ж на місце події направлено друге відділення рятувального підрозділу. Пожежу в м. Кагарлик вдалося ліквідувати за 20хв. Тільки но приборкали господарчу будівлю в Кагарлику, як диспетчеру 19-ДПРЧ м. Кагарлик повідомляють про загорання трав’яного настилу, очерету та дерев в м. Кагарлик. Відділення з однієї пожежі в м. Кагарлик вирушило на іншу. В цей час друге відділення прибуло в с. Черняхів на загорання господарчої будівлі. на момент прибуття другого підрозділу в с. Черняхів вогнем охоплено будівлю по всій площі 12м2. Рятувальники обравши доцільний напрямок гасіння приступили до унеможливлення розповсюдження вогню на поряд стоячий житловий будинок та гасіння господарчої будівлі. Поки друге відділення 19-ДПРЧ м. Кагарлк боролись з вогнем в с. Черняхів перше відділення прибуло до третього місця виклику де горів 1га очерету, трав’яний настил на площі 800м2 та 6 дерев. О 19 год 40хв було ліквідовано пожежу в с. Черняхів а через 10 хв. і пожежу в м. Кагарлик.

29 2 04 2017Всі пожежі виникли через зухвалість громадян, які підпалюючи сухе листя та сміття не контролюють їх горінння або навмисно підпалюють та залишають без нагляду полум’я.

Кагарлицький РС вкотре нагадує, що штрафні санкції за спалювання сухої рослинності та її залишків встановлені в розмірі від 5100 до 8500 гривень або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років (частина 1 ст. 245 КК України).

Додаткова інформація