Надзвичайні ситуації

15.06.17р. о 09 год ранку до 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про те, що в с. Сущана громадянин 1982 року народження впав у колодязь. На місце події направлено рятувальний підрозділ м. Кагарлик. Рятувальники прибули до місця події за 20хв., на момент прибуття встановлено, що чоловік знаходиться без ознак життя. Рятувальники дістали тіло загиблого та передали його судово-медичному експерту.

о 17 год 50 хв до 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про загорання приватної господарчої будівлі в с. Мирівка. Рятувальники прибули до місця події за 15 хв. На момент прибуття вогнем охоплена господарча будівля по всій площі 32м2. Пожежу в с. Мирівка вдалося ліквідувати за 20хв. Тільки но приборкали господарчу будівлю в Мирівці, як диспетчеру 19-ДПРЧ м. Кагарлик повідомляють про загорання трав’яного настилу та сміття в с. Великі Пріцьки.

16.06.17р. о 02 год 26хв. до 19-ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про ДТП поблизу с. Новосілки. Рятувальники були на місці події через 10хв. По прибуттю виявлено водія та пасажира зажатих між передніми сидіннями та панеллю керування. Працівники ДСНС здійснили деблокацію водія та пасажира і передали їх медикам для надання постраждалим невідкладної допомоги.

Додаткова інформація