За минулий тиждень у період 30 жовтня по 5 листопада на території Кагарлицького району виникло 3 пожежі

06 2 11 201701 листопада о 4 годині ранку до рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Воронівка. На момент прибуття вогнем охоплена крівля по всій площі (300м2). Вдалося ліквідувати пожежу о 6 годині. Пожежникам по при велику площу пожежі та теплоту, яка виділялась під час горіння крівлі вдалося уникнути перекидання вогню на сусідні прилеглі будівлі.

02 листопада о 19 год 30 хв до пожежної частини надійшло повідомлення про горіння приватної господарчої будівлі в с. Іванівка. До місця події пожежники прибули за 15 хв, на момент прибуття вогнем охоплена крівля на площі 80м2. Гасіння пожежі ускладнювала віддаленість пожежної водойми від місця події.

Майже ліквідувавши дану пожежу о 21 год 30 хв рятувальникам повідомляють про ще одну пожежу в с. Мирівка. На гасіння господарчої будівлі одразу ж направлено одну з пожежних машин з пожежі в с. Іванівка. По прибуттю в с. Мирівку встановлено, що горить господарча будівля по всій площі. До прибуття другої пожежної машини рятувальникам вдалося збити вогонь з крівлі будівлі та унеможливити перекидання вогню на прилеглий житловий будинок. Ліквідувати пожежу вдаося о 23 годині.

В усіх трьох випадках причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

Додаткова інформація