Стан НС в Кагарлицькому районі в період з 15 по 22 січня

За минулий тиждень у період 15 січня по 22 січня на території Кагарлицького району виниклj 2 пожежі.

16 січня о 19 годині 10 хвилини до рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Панікарча. Рятувальники одразу вирушили на гасіння пожежі. На момент прибуття вогнем охоплена кімната житлового будинку. Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу о 22 год. Внаслідок пожежі пошкоджено стелю та перекриття на площі 24м2.

Пожежникам по при велику температуру від вогню, яка виділялась під час горіння будівлі вдалося уникнути перекидання вогню по всій площі будівлі.

18 січня о 19 годині 37 хвилини до рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Гребені. Рятувальники одразу вирушили на гасіння пожежі. На момент прибуття вогнем охоплена будівля по всій площі. Провівши оперативну розвідку з'ясувалось, що в будинку перебувають люди. Рятувальникам вдалося евакуювати 4 осіб з житлового будинку 1 людина отримала опіки 1-2 ступеня інші 3 особи надихались чадним газом. Вдалося ліквідувати пожежу о 23 год 30 хв.

Внаслідок пожежі пошкоджено стіни та перекриття на площі 55м2.

Також 19 рятувальною частиною м. Кагарлик було проведено аварійно-рятувальні роботи з буксирування автомобілів, які застрягали в снігових заметах:

- 18.01.2018р. на автошляху Кагарлик-Слобода рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 20.01.2018р. на автошляху Кагарлик-Стайки рятувальники дістали з снігового замету автомобіль Hyundai Tucson в якому знаходились 2 дітей та 2 дорослих;

- 20.01.2018р. на поблизу с. переселення рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 20.01.2018р. на автошляху Київ-Знам'янка надано допомгу потерпілим, які потрапили в ДТП серед, яких 3 жінки, 2 дітей та 1 чоловік;

- 21.01.2018р. на поблизу с. Халча рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 21.01.2018р. на поблизу м. Ржищів рятувальники дістали з снігового замету вантажний автомобіль DAF;

- 22.01.2018р. проведено транспортування жінки, якій стало зле до карети швидкої допомоги так як швидка через снігові замети не мали змоги доїхати до виклику.