Шановні громадяни!

Кагарлицький РС Головного управління ДСНС України у  Київській області звертається  до вас з проханням дотримуватися  основних вимог безпечної поведінки  на воді.

ПАМ'ЯТАЙТЕ:більшість людей гине, купаючись в необладнаних місцях, нещасні випадки найчастіше відбуваються при порушенні правил поведінки на воді.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ, що основними умовами безпеки - є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.

1.     Відпочинок на воді повиненбути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2.     Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

3.     Не слід купатися нетверезим.

4.     Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах.

5.     Не стрибайте з берега, пірсів,дерев.

Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите  собі і оточуючим радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.