Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору в селі Расавка

09 01 11 201909 січня  особовим складом  Кагарлицького районного сектору  спільно з представниками місцевих органів виконавчої влади було проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору в селі Расавка.

В ході заходу здійснено обхід домоволодінь багатодітних сімей та тих, хто опинився в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів, проінструктовано населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в зимовий період у побуті.  Під час обходів інспектори спілкувались з жителями, перевіряли стан печей, оглядали електроприлади та давали поради по безпечному їх використанню у пожежонебезпечний період.

А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки в побуті, їм було роздано відповідні пам’ятки.

09 01 10 2019

09 01 9 2019