Пожежно-профілактичне відпрацювання Мирівської сільської ради

17 05 201917 травня працівники Кагарлицького РС провели пожежно-профілактичне відпрацювання Мирівської сільської ради. Рятувальники здійснили подвірні обходи житлових будинків, звернувши увагу їх власників на стан утримання електроприладів. Нагадали господарям правила пожежної безпеки в побуті з метою недопущення виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій в житловому секторі.

Основною метою заходів було попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.В ході відпрацювання працівники ДСНС звернули увагу господарів на необхідность проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення вогневих випадків через несправність електрообігрівальних приладів та пічногоопалення. Також було розповсюджено наглядну агітацію у виді листівок з правилами пожежної безпеки у побуті.

17 05 2019 217 05 2019 3