Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів

Відповідно до пункту 7 розділу ІІ Плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 415-р,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

Структуру кодування програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів;

Типову відомчу класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів;

Типову програмну класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасову класифікацію видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства фінансів України:

від 14 лютого 2011 року № 96 «Про затвердження Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» (зі змінами);

від 02 грудня 2014 року № 1195 «Про затвердження Структури кодування програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів і Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу» (зі змінами).

3. Департаменту місцевих бюджетів довести цей наказ до місцевих фінансових органів для використання при складанні та виконанні місцевих бюджетів.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

5. Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2018 року.

Наказ від 20.09.2017 № 793 "Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів"

В. о. Міністра                                                                              С. МАРЧЕНКО

Додаткова інформація