КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 15 листопада 2017 р. N 816-р
Київ

Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів

1. Розпорядникам (одержувачам) коштів державного бюджету визначити пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство" та здійснити організаційно-технічні заходи щодо підключення до даної системи з 1 січня 2018 року.

2. Рекомендувати розпорядникам (одержувачам) коштів місцевих бюджетів визначити пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство" та здійснити організаційно-технічні заходи щодо підключення до зазначеної системи:

з 1 квітня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів обласних, районних бюджетів, міст (у тому числі районів у містах), бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад;

з 1 липня 2018 р. - розпорядникам (одержувачам) коштів бюджетів територіальних громад сіл, їх об'єднань, селищ.

3. Державній казначейській службі забезпечити обслуговування розпорядників (одержувачів) коштів державного та місцевих бюджетів із застосуванням системи дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство".

Прем'єр-міністр України                                              В. ГРОЙСМАН