"Гаряча" телефонна лінія Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області

Графік роботи "гарячої" телефонної лінії Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області за номером (044) 286-80-57

День тижня

Час

Понеділок – четвер

9.00 – 13.00, 13.45-18.00

П’ятниця

9.00 – 13.00, 13.45-18.00

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного управління
Державної казначейської служби
України у Київській області
22.03.2019 року № 13-од

ПОРЯДОК
роботи "гарячої" телефонної лінії Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області

1. Цей Порядок розроблено відповідно до статті 40 Конституції України, Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" з метою підвищення ефективності роботи Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області (Головне управління Казначейства) зі зверненнями громадян, об'єктивного та вчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства України.

2. Цей Порядок визначає організацію роботи "гарячої" телефонної лінії Головного управління Казначейства, механізми прийому, реєстрації, оперативного розгляду та надання відповідей на звернення, які надходять на "гарячу" телефонну лінію.

3. Посадові особи Головного управління Казначейства, які забезпечують роботу "гарячої" телефонної лінії, у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України "Про звернення громадян", "Про державну службу", Указом Президента України від 07 лютого 2008 року N 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Положенням про Головне управління Державної казначейської служби України у Київській області, затвердженим наказом Державної казначейської служби України від 10 травня 2018 року N 147, іншими нормативно-правовими актами та цим Порядком.

4. "Гаряча" телефонна лінія працює в адміністративній будівлі Головного управління Казначейства за адресою: м. Київ, пл. Л.Українки, 1.

5. Прийом телефонних дзвінків на "гарячу" телефонну лінію проводиться в робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю - з 9:00 до 16:45 (з перервою на обід з 13:00 до 13:45, за винятком святкових і вихідних днів) за номером телефону (044) 286-80-57.

6. Функціонування "гарячої" телефонної лінії забезпечує Сектор діловодства Головного управління Казначейства.

7. Ефективність функціонування "гарячої" телефонної лінії забезпечується взаємодією самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства, а також його територіальними управліннями Казначейства.

8. Основними завданнями роботи "гарячої" телефонної лінії є:

надання довідково-консультативної допомоги;

прийняття, реєстрація та облік пропозицій, заяв і скарг громадян, що стосуються діяльності Головного управління Казначейства та його територіальних органів.

9. Звернення, в яких порушено питання довідкового та консультативного характеру, а також ті, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо під час звернення шляхом надання консультацій.

10. Якщо питання, з якими звернувся громадянин, не належать до компетенції Головного управління Казначейства, посадова особа, яка здійснює прийом телефонного звернення, пояснює громадянину, до якого органу державної влади або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися, і за можливості надає номер телефону.

11. У разі якщо факти та обставини, викладені у зверненні, вимагають додаткового вивчення, посадова особа має право рекомендувати звернутися до Головного управління Казначейства з письмовим зверненням у порядку, визначеному Законом України "Про звернення громадян".

12. Усі звернення громадян, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію, реєструються посадовою особою Сектору діловодства в день їх надходження у Журналі обліку звернень громадян, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію Головного управління Казначейства (додаток 1).

На звернення, що потребує додаткового вивчення і відповідь на яке не може бути надана телефоном, посадовою особою Сектору діловодства заповнюється картка звернення громадянина на "гарячу" телефонну лінію Головного управління Казначейства (додаток 2), яка передається начальникам Головного управління Казначейства для розгляду та накладення резолюції.

13. Діловодство за зверненнями громадян, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію, ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року N 348.

14. На підставі письмової резолюції Начальника Головного управління Казначейства чи заступників начальника Головного управління Казначейства картка звернення громадянина на "гарячу" телефонну лінію Головного управління Казначейства передається до відповідного самостійного структурного підрозділу та/або територіального органу Казначейства для розгляду та вирішення по суті.

15. Самостійний структурний підрозділ Головного управління Казначейства або територіальний орган Казначейства після надання відповіді заявнику надсилають в той самий день її копію Сектору діловодства.

16. Строк розгляду звернення не повинен перевищувати строків, які визначені чинним законодавством.

17. Звернення, що потребують детальнішого вивчення, розглядаються в такому самому порядку, що й письмові звернення, відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

18. Звернення громадян, які мають установлені законодавством пільги, розглядаються в першочерговому порядку.

19. Контроль за вчасним розглядом звернень, що надійшли на "гарячу" телефонну лінію, здійснює Сектор діловодства.

20. Правила етикету та службової поведінки під час телефонної розмови:

- посадова особа зобов'язана зняти трубку телефонного апарата не пізніше третього - четвертого дзвінка;

- відповідь на телефонний дзвінок починається з привітання, представлення посадової особи та інформування громадянина про те, що телефонний дзвінок надійшов на адресу "гарячої" телефонної лінії Головного управління Казначейства;

- мовою спілкування є українська чи інша мова, прийнятна для сторін;

- уважно вислухати повідомлення, поставити уточнюючі запитання, якщо необхідно з'ясувати більше обставин;

- надати консультацію чи роз'яснення під час розмови;

- зареєструвати звернення в разі необхідності додаткового вивчення питання та неможливості надання відповіді безпосередньо під час розмови;

- поінформувати громадянина про те, що його звернення зареєстровано;

- поінформувати про орієнтовний термін отримання відповіді;

- подякувати за телефонний дзвінок.

У разі застосування громадянином ненормативної лексики, образ, а також якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, посадова особа має право припинити спілкування з таким громадянином.

Завідувач Сектору діловодства                                                 О.В. Собачко 

 

 

Додаткова інформація