Головним розпорядникам коштів щодо відкриття нових рахунків по ЄСВ

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі Київської області повідомляє платників єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхувпння(далі ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку 899998).

Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі ГУ ДКСУ в Київській області спливає 01.05.2019.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез`ясовані надходження.

Для отримання нових реквізитів рахунків звертатися до територіальних органів Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України.