Через Укрпошту можна оформити ліцензії на автотранспортні перевезення та зареєструвати водний транспорт

04 04 2017 2Для розширення можливостей для бізнесу та підвищення рівня обслуговування фізичних і юридичних осіб, з 1 березня 2017, Укрпошта надає можливість власникам автотранспортних засобів оформити ліцензії на перевезення пасажирів чи вантажів через відділення поштового зв’язку, а власникам морського чи річного транспорту зареєструвати їх водний транспорт у Судовій книзі.

Детальніше...

УДППЗ "Укрпошта" оголошує Всеукраїнський конкурс на створення ескізів поштових марок

Укрпошта оголошує відкритий Всеукраїнський конкурс серед професійних художників, художників-початківців та дизайнерів на створення ескізів поштових марок «З Різдвом Христовим!» та «2017 рік – міжнародний рік сталого розвитку туризму» (Генеральна Асамблея ООН проголосила 2017 рік – Міжнародним роком сталого розвитку туризму).

Оцінку оригінал-малюнків, які надійшли на конкурс та визначення переможця здійснюватиме Редакційно-художня рада з питань видання поштових марок, конвертів та карток в Україні.

Детальніше...

Завітайте до відділення поштового зв’язку, замовте послугу «Власна марка»

«Власна Марка» - це поштова марка з чистим купоном на якому можна зобразити:

  • особисте фото;
  • фото Ваших рідних, близьких, друзів;
  • логотип чи товарний знак Вашої фірми (за наявності копій законодавчо встановлених документів на право використання цього товарного знаку, логотипу (свідоцтво, патент);
  • фото домашніх улюбленців, тощо.

Детальніше...

Скористайтесь новою послугою від Укрпошти!

«Прискорена пошта» – це відправлення з вкладенням документів та/або товарів (до 30 кг), що приймається, перевозиться і доставляється найшвидшим способом.

Відправлення «Прискорена пошта» приймаються для пересилання з оголошеною цінністю, можуть прийматися для пересилання з описом вкладення, з післяплатою, з рекомендованим повідомленням про вручення та SMS повідомленням про вручення. Максимальна оголошена цінність відправлення становить 26 тис. грн.

Детальніше...

«Директ мейл» –безадресна доставка рекламної листівки

Рекламу в поштовій скриньці кожен знаходив не раз. З нею ознайомлювалися, хоча б побіжно, аби переконатися, що це не якийсь рахунок. Своєї мети рекламісти досягли: потенційні споживачі отримали інформацію. Якщо 1 – 3 одержувачі зі 100 придбають рекламований товар чи послугу, рекламна кампанія вважається успішною. І фірми, що рекламують свої послуги за допомогою поштової розсилки, вважають витрати на неї виправданими. Тож не дивно, що розповсюдження рекламних матеріалів, зокрема через абонентські скриньки й просто в руки громадянам – основа бізнесу багатьох рекламних агентств, а також істотне джерело доходів деяких національних операторів розвинених країн.

Детальніше...

Додаткова інформація