Оформити страхування дітей від нещасного випадку можна в Укрпошті

Страхування дітей віком від 3 до 18 років від нещасного випадку клієнти Укрпошти можуть швидко оформити в автоматизованих відділеннях поштового зв’язку. Оформлення договору страхування займає кілька хвилин та не передбачає пред’явлення клієнтом будь-яких документів. Страховий договір (поліс) та гарантію фінансового захисту надає ПАТ «СК «Універсальна». Реалізацію продукту «Захист дитини» здійснює лише Укрпошта.

Мінімальний страховий платіж становить 10 гривень, а страхова сума в 100 разів перевищує сплачений страховий платіж.Принцип конструктора дає можливість оформити декілька договорів страхування на одну дитину (максимальна загальна страхова сума на одну дитину складає 50 000 грн).Термін дії договору страхування 1 рік.

Страхова компанія гарантує оперативність отримання страхового відшкодування (до 20 днів з моменту подання документів).

Ознайомитись з правилами та умовами добровільного страхування дітей від нещасного випадку можна у відділеннях поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта».

Клієнти мають можливість застрахувати не лише свою дитину, а й онука, племінника, похресника. Завітайте до найближчого автоматизованого відділення поштового зв’язку для оформлення договору (полісу) добровільного страхування дітей від нещасного випадку.